Віківиди:Проект Вікідані

From Wikispecies
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikispecies:Project Wikidata and the translation is 100% complete.

Ласкаво просимо до Проекту Вікідані, проекту в складі Проектів Віківидів. Ця сторінка для тих, кого цікавить інтеграція Віківидів з Вікіданими.

Якщо ви хочете відстежувати дискусії, що тут відбуваються, й отримувати сповіщення про зміни на цій сторінці, додайте, будь ласка, її до свого списку спостереження. При кожному вході до системи ви можете бачити зміни на сторінках з вашого списку спостереження.

Що таке Вікідані?

Вікідані — проект Вікімедіа для створення відкритої та спільної бази даних. Для даних він виконує ту саму функцію, що й Вікісховище для медіафайлів: надає централізований доступ і керує структурованими даними, такими як інтервікі-посилання, зовнішні ідентифікатори та статистична інформація. Вікідані містять дані та мітки всіма мовами, для яких існують проекти Вікімедіа.

Місія

Обговорення інтеграції Віківидів з Вікіданими та особливостей взаємодії цих платформ міститься на Wikidata:Wikispecies.

Поточний стан

Станом на жовтень 2021 року Віківиди використовують Вікідані для:

Очікується також застосування Вікіданих для журнальних статей.

Корисний скрипт

Якщо додати користувацький скрипт d:User:Yair rand/WikidataInfo.js, під заголовком сторінки Віківидів з'явиться посилання на відповідний пункт Вікіданих або посилання для створення такого пункту, якщо він ще не існує. У першому випадку додається також мітка та опис вашою мовою.

Просто додайте код:

mw.loader.load("//www.wikidata.org/w/index.php?title=User:Yair rand/WikidataInfo.js&action=raw&ctype=text/javascript"); // Backlink: [[d:User:Yair rand/WikidataInfo.js]]

до своєї персональної common.js вікі-сторінки; або до meta:Special:Mypage/global.js (у другому випадку це працюватиме в усіх проектах)

Шаблони

  • {{P}} – посилання на властивості Вікіданих
  • {{Q}} – посилання на елемент Вікіданих
  • {{Image}} – підставляє зображення з Вікіданих, якщо не вказане локальне значення
  • {{Authority control}} – підставляє з Вікіданих дані нормативного контролю

Додаткова інформація

Учасники