Віківиди:Автопатрульні

From Wikispecies
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikispecies:Autopatrollers and the translation is 100% complete.
Wikispecies Autopatrolled.png

Автопатрульний - це статус, який може бути наданий користувачам Віківидів. Цей статус жодним чином не впливає на редагування користувача, він не є нагородою, винагородою чи заохоченням будь-якого роду.

Автопатрульний

Ці права надаються досвідченим користувачам, які продемонстрували розуміння політики та настанов Віківидів. Права автопатрульного з метою зменшення робочого навантаження на патрульних при перевірці нових сторінок. Усі сторінки, створені автопатрульними, автоматично позначаються як патрульовані (перевірені). Це означає, що користувачеві можна довіряти, що він, навмисно чи іншим чином, не надає невідповідної інформації, що користувач подає новий матеріал досить часто. Вважається ефективним позначити його дії як превентивно схвалені.

Будь-який Адміністратор може на свій розсуд надавати це право користувачам, які викликають довіру, регулярно створюють сторінки та демонструють, що знайомі з політикою та настановами Віківидів.

Статус

Автопатрульні мають такий статус:

  1. Автопатрульоване редагування. Редагування автопідтверджених користувачів автоматично реєструються як "перевірене (автоматичне патрулювання)," тому що довіреним користувачам Віківидів рідко потрібна допомога у форматуванні або дотриманні політик!

Надання статусу

Статус автопатрульного може бути наданий будь-яким Адміністратором, будь-який Адміністратор може також позбавити цього статусу у випадках зловживань.

Список автопатрульних

Віківиди мають 310 автопатрульних. Автоматично оновлюваний список користувачів-автопатрульних: Special:ListUsers/autopatrolled.

Юзербокс на Віківидах

Wikispecies Autopatrolled.png Цей користувач має права автопатрульного Віківидів. (verify)

Автопатрульні можуть використовувати юзербокс автопатрульного на своїй сторінці користувача. Для цього скопіюйте і вставте на свою сторінку користувача цей код: {{User Autopatroller}}

Юзербокс Мета-Вікі

Якщо ви маєте свою сторінку користувача на Мета-Вікі, ви можете поставити на ній юзербокс автопатрульного Віківидів для Мета.