Віківиди:Адміністратори інтерфейсу

From Wikispecies
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikispecies:Interface administrators and the translation is 100% complete.
Other languages:
Deutsch • ‎English • ‎Türkçe • ‎español • ‎polski • ‎português • ‎português do Brasil • ‎українська • ‎中文
Wikispecies Interface administrator.png

Хто такий адміністратор інтерфейсу?

Адміністратори інтерфейсу - це користувачі, які можуть редагувати всі сторінки, написані за допомогою CSS, JavaScript або JSON, а також сторінок у просторі назв MediaWiki. Ці сторінки виконуються у браузерах усіх редакторів і читачів Вікіпедії як програмний код, який може бути використаний для зміни стилю вмісту, зміни поведінки сторінок або навіть для створення складних інструментів, які допоможуть при редагуванні. Усі зареєстровані користувачі можуть редагувати власні особисті JS/CSS/JSON-сторінки (як описано в Wikipedia:User scripts), але адміністратори інтерфейсу є єдиною локальною групою користувачів, яка має можливість редагувати будь-яку CSS- або JS-сторінку у Віківидах, включаючи скрипти інших користувачів.

Повноваження адміністратора інтерфейсу обмежені періодом 1 рік, після чого користувач автоматично позбавляється цих прав. Якщо потрібно, користувач може повторно подати заявку на новий період. Обмежений період встановлений як упереджувальний захід проти того, що користувач з такими правами може розблокувати деякі потужні інструменти, які можуть бути потенційно небезпечними в руках користувача-зловмисника. Через це права адміністратора інтерфейсу надаються лише користувачам з високим рівнем довіри, які мають принаймні базові знання CSS та JS, ознайомлені з правилами приватності та практикою проектів Вікімедіа, мають чітке уявлення про безпеку облікових записів (вибирають надійні та унікальні паролі, не наражаються на шкідливе програмне забезпечення, а також застосовують двофакторну авторизацію для входу).

Якщо вам потрібна допомога адміністратора інтерфейсу, ви можете зробити запит на сторінці Interface administrators' Noticeboard.

Список адміністраторів інтерфейсу

Зараз у Віківидах є 2 адміністраторів інтерфейсу.

Юзербокс адміністратора інтерфейсу Віківидів

Wikispecies Interface administrator.png

This user is a MediaWiki Interface administrator on Wikispecies. (verify)

Адміністратори інтерфейсу можуть використовувати юзербокс адміністратора інтерфейсу на своїй сторінці користувача, скопіювавши-вставивши на неї цей код: {{User Interface Admin}} Зауважте, що цей юзербокс можуть використовувати лише члени групи адміністраторів інтерфейсу.

Заявки на адміністратора інтерфейсу

Будь ласка, поясніть тут, чому вам потрібен доступ до прав адміністратора інтерфейсу. Через сім днів, якщо буде загальна згода, ви станете адміністратором інтерфейсу, й один із бюрократів здійснить відповідні дії.

Ви можете використати цей шаблон {{subst:RFIA| Username| Why you want to be an Interface Admin.}} для подання заявки на автоматичне створення форми.

Поточні заявки

None

Попередні заявки